Këngëtarja Rita Ora ka treguar edhe njëherë anën e asaj se sa ka shije për modë

Kosovarja është paraqitur me një stil të veshjes së zakonshme, por që asaj i shkon shumë bukur.

E veshur me xhinse të kombinuara, Rita bartë edhe një triko rozë “I Adore Dior” të shkurtër.

Rita në këto tregon asetet e saj seksi, gjoksin dhe belin e saj të hollë, derisa shamia e vënë në kokë i shkon asaj shumë bukur.