Dua Lipa është parë me plot stil mbrëmë në New York.

Këngëtarja kosovare ka darkuar në restorantin Eleven Madison Park në New York City.

Me një minifund dhe xhaketë lëkure Balenciaga, Dua u vlerësua për veshjen e saj.

Dua është në përgatitje të turneut të saj Future Nostalgia që fillon me 9 shkurt në Miami.

TË FUNDIT

Dua Lipa shfaqet me plot stil në New YorkÇfarë flitet në dokumentarin e yllit brazilian “Neymar: The Perfect Chaos”Cardi B fiton një milion dollarë dëmshpërblim nga padia ndaj shpifjeveChristina Aguilera flet për herë të parë për Britney SpearsBritney Spears shijon rrezet e diellit me të fejuarin në Hawaiihttps://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Frtklivecom&width=310&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=204692056261245