Ajo së shpejti do e publikojë albumin e saj të dytë.

Dhe, Bebe Rexha nga shumë projekte muzikore do lansojë edhe një me reperin  Lil Uzi Vert.

Këngëtarja njoftoi përmes rrjeteve sociale se ka gati bashkëpunimin të cilin do e lansojë këtë të premte.

Bebe postoi një imazh në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa zbuloi edhe titullin e këngës.

“Die for a man”, mban titullin projekti i këngëtares.

Ndryshe, albumi i Bebe Rexhës do lansohet me 7 maj.