Artistja pozoi për revistën e modës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, pozoi për numrin e ri të revistës së famshme.

Bëhet fjalë për “ODALïSQUE MAGAZINE”, në të cilën erdhi me një fotosesion të veçantë me ngjyrat bardhë e zi.

Ava Max u fotografua e veshur me një kostum të zi, ndërsa flokët i kishte lëshuar dhe bërë kaçurrele.

Ajo dukej atraktive në këto imazhe, për të cilat pranoi komente pozitive nga ana e fansave të shumtë të saj.

Ndryshe, artistja ka bërë të ditur se është duke punuar për disa projekte të reja, të cilat shumë shpejt do të dalin në treg. 

https://www.instagram.com/p/CPtNHlil9uj/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=1029&rd=https%3A%2F%2Flajmi.net&rp=%2Fava-max-ne-numrin-e-ri-te-revistes-se-njohur%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A907%2C%22ls%22%3A456%2C%22le%22%3A456%7D