Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora merr vëmendje me secilën paraqitje që bën.

Edhe së fundmi këngëtarja e hitit “Anywhere” erdhi atraktive në disa imazhe që ndau me mbi 16 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

E veshur me një kostum të zi dhe detaje me lule, makijazh të theksuar flokët kaçurrela me volum dhe aksesor ari , Rita duke e mahnitshme me në pozat e reja.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Dje ishte argëtuese dhe jam e opsesionuar me grimin”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografive të cilat u pasuan nga komente të shumta nga ana e fansave.

Foto: Rita Ora/Instagram

Kujtojmë që këngëtarja 31 vjeçe, mori pjesë si e ftuar speciale në spektaklin më të shikuar të talenteve në Amerikë, për të promovuar këngën e saj të fundit “Finish Line”.