Meghan Markle dhe Princi Harry do të bëhen prindër shumë shpejt.

Gjatë një shëtitjeje e veshur me një pallto të hapur, aktorja shikohet me barkun e rrumbullakosur.

Fotoja është publikuar nga revista rozë “Gente”. Kujtojmë se para disa muajsh, Meghan rrëfeu se kishte humbur fëmijën e dytë pas një aborti dhe se kjo ngjarje kishte lënë gjurmë të thella tek ajo.

Ata janë prindër të një djali të quajtur Archie.