Harry Styles thuhet se i janë ofruar 1.3 milion dollarë për të kënduar në koncertin privat për festën e Vitit të Ri në Miami Beach të Florida.

Ndërsa oferta ishte sigurisht joshëse, këngëtari 27-vjeçar i “Watermelon Sugar” me sa duket ende po peshon opsionet e tij nëse do të performojë.

Në fillim, një burim i tha The Sun se ‘nuk mund ta besonte fatin e tij që iu ofruan një milion funta për të kënduar disa këngë’.

Foto: JME

Artisti britanik u ftua për koncertin private, një ditë pas performancës së tij në “Capital One, që do të mbahet më 30 dhjetor, shkruan DailyMail.

Një tjetër i brendshëm, megjithatë, zbuloi se ai ndryshoi mendje dhe nuk planifikon më të bëjë koncertin privat sepse dëshiron të kalojë kohë me të dashurën e tij, Olivia Wilde.

Foto: Getty Images

Aktorja “He and the Tron: Legacy” filloi romanen me këngëtarin pasi u nda me yllin e Ted Lasso, Jason Sudeikis, në nëntor të vitit të kaluar.

Ish-çifti, Olivia dhe Jason kanë dy fëmijë të vegjël: Otis, shtatë vjeç dhe Daisy, pesë. Ata ishin bashkë që nga viti 2011 dhe u fejuan në vitin 2013.

Foto: Getty Images

Ndërkohë, Harry luan një nga rolet kryesore në ‘trailerin’ e ardhshëm psikologjik të Olivia-s, “Don’t Worry Darling”, ku luajnë gjithashtu Florence Pugh dhe Chris Pine.

Roli i tij fillimisht u planifikua të luhej nga Shia LaBeouf, i cili u largua nga roli për shkak të një konflikti gjatë xhirimeve.